Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Byliśmy w zestawie -11 letnia dziewczynka i dwóch 9 latków. Cała trójka zachwycona😃gokarty robią robotę 😃to naprawdę jest niezła prędkość i można robić fajne sztuczki😃wszystko na najwyższym poziomie, panowie z obsługi bardzo sympatyczni świetnie nawiązują kontakt z dzieciakami. Napewno ciekawe miejsce na mapie Tarnowa.
Dzieci zaraz po wyjściu pytali kiedy znowu tu przyjedziemy😃
~ Monika W
Urodziny dla dzieci zorganizowane fantastycznie! Miła i pomocna obsługa. Lokal zarezerwowany na wyłączność, cały tor dla solenizanta i naszych gości! 😊 Zabawa super, no i konkursy i medale dla uczestników. Na pewno nie raz wpadniemy! No i widzimy się za rok na kolejnej imprezie urodzinowej! Pozdrawiam
~ _dbvsn _
Bardzo sympatyczne miejsce na spędzenie miłego popołudnia z dziećmi czy w gronie znajomych. Świetna zabawa gwarantowana. Możliwość jazdy na gokartach czy zabawy modelami RC. Ceny całkiem przystępne, sympatyczna i miła obsługa. Możliwość zorganizowania urodzin czy imprez. Miejsce godne polecenia, dla starszych i młodszych.
~ Arkadiusz H
Polecamy bardzo to świetne miejsce ! Syn zachwycony wraz ze swoim kolegą 😃 obsługa bardzo miła i na wysokim poziomie. Wszystko dokładnie wytłumaczone i zorganizowane co daje rodzicom poczucie spokoju.Fantastyczne miejsce pełne emocji i zabawy . Odwiedzimy na pewno jeszcze nie jeden raz ! 💪💪💪
~ Regina
Un posto decisamente sfizioso e divertente, molto di più di quanto si possa pensare. Bello per passare una decina di minuti in modo diverso, divertendosi in modo sano e sfizioso. Il ragazzo che lo gestisce poi è un esplosione di entusiasmo! Decisamente raccomandato!
~ Carlo G
40zł za 10min jazdy to spoko cena w porównaniu do innych. Najmocniejszy gokart serio daję radę i szybko jeździ. Obsługa młoda przez co świetnie się rozmawia i umie doradzić. To moja pierwsza ale na pewno nie ostatnia wizyta na tym torze ❤️
~ Michał S
Polecam serdecznie! Swietna atrakcja dla dzieci w każdym wieku, a nawet dla całej rodziny. 3 rodzaje samochodzików, niebieski dla maluchów czerwone dla starszych dzieciaków i czarne dla dorosłych. Świetna obsługa, bardzo sympatycznie! Koniecznie wybierz się tam ze swoją rodziną!:)
~ Dorota D
Serdecznie polecam, niezła frajda dla dużych i małych. Profesjonalna obsługa, wszytko dobrze wytłumaczą i służą pomocą w razie potrzeby. Dla rodziców którzy nie jeżdżą - choć polecam spróbować ;) - jest fajny kącik gdzie można napić się pysznej kawy.
~ Izabela P
Jestem mile zaskoczona porównując to miejsce z typowymi gokardami. Temperatura domowa bardzo czysto w środku no i najważniejsze nie ma spalin😊 Rewelacyjne miejsce do organizacji urodzin dla dziecka. Najlepsza atrakcja w Tarnowie dla dzieci małych i tych większych.
~ Magda M
Polecam Serdecznie!❤️ Miejsce w którym każdy będzie się świetnie bawił. Obsługa rewelacyjna zwłaszcza Pan Michał który ma wspaniałe podejście do klientów starszych jak i tych młodszych, człowiek od którego czuć dużą empatię oraz dobrą energię zachęcającą do zabawy☺️
~ Marcin G
Bardzo fajne miejsce aby poczuć się drift erem dla maluchów i większych. Bardzo miła obsługa i pomoc w instruktażu dla najmłodszych. Serdecznie polecam. Świetna zabawa na gokartach do druflu, bardziej bezpieczne niż standardowe Gokarty spalinowe. Pojawimy się na pewno. Pozdrawiam
~ Grzegorz K
Bardzo pozytywne doświadczenie! Dziecko świetnie się bawiło podczas jazdy. Personel był przyjazny i bardzo pomocny, a sprzęt bezpieczny i dobrze dostosowany do potrzeb dzieci. Idealne miejsce na rodzinne wyjście pełne emocji i zabawy. Zdecydowanie polecam!"
~ Przemysław S
Świetna rozrywka dla małych i dużych! Dobra lokalizacja, miejsce przyjazne dla rodzin. Polecam spędzać tutaj czas ze swoimi dziećmi. Bardzo sympatyczna obsługa. Pan Adrian chętnie wszystko tłumaczy, super dogaduje się z dziećmi :) polecamy
~ Amanda B
Super miejsce dla każdego dziecka, które kocha adrenalinę i dobrą zabawę! Tor gokartowy świetnie przygotowany, gokarty szybkie i zadbane co daje ogromną frajdę z jazdy. Pan Bartek bardzo miły i pomocny ze świetnym podejściem do dzieciaków!🙂
~ Magdalena C
Super miejsce na przyjęcie urodzinowe, niezależnie od wieku dziecka. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Dzieci świetnie się bawiły, miały ubaw i nie chciały zejść z toru. Serdecznie polecam każdemu, wrócimy napewno.
~ Magdalena S
Crazy Carty są świetną atrakcja dla dzieci w Tarnowie! MEGA zabawa dla dzieci!!! a i można wypić pyszna kawę w trakcie ich przejazdu 😊 jest też salka urodzinowa – na pewno zorganizujemy tam urodziny 😊 Pozdrawiam
~ Aneta Ł
Gokarty Tarnów? – tylko w Drift Parku. Ciepło, brak zapachu spalin. Dzieciaki zachwycone!
Piłkarzyki dostępne za darmo, można pograć czekając na swój przejazd. Bardzo fajna obsługa 😊 szczerze polecam, uśmiech dziecka gwarantowany 😊
~ Krzysztof T
Bardzo polecamy, super zabawa! Dzieci wybawione, wszystko z zachowaniem bezpieczeństwa. Dostępna też jest salka na organizację urodzin oraz uwzględniają zniżkę na kartę dużej rodziny.
P.S. Bardzo miła obsługa oraz pyszne cukierki 🤗🤗
~ Joanna s
Bardzo fajne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi i organizacji urodzin dla dzieci od 6 roku życia. Dzieci zachwycone i wyjeżdżone 👌 jedyna możliwość spróbowania sił jeżdżąc modelami RC - mega polecam 🔥
~ Wojciech B
Super miejsce dla mniejszych i większych. Pan na recepcji super, bardzo miły, super obsługa i super zabawa. Polecamy cała rodzinką i serdecznie zapraszamy do przeżycia super chwil. :)
~ Karol K
Ciekawe miejsce na mapie Tarnowa! Warto wybrać się z dzieciakami ale i paczka znajomych. Na pewno nie zabraknie śmiechu! 30latek bawił się równie dobrze jak 8latka, także zdecydowanie - polecam🤣🫶🏻
~ Sabina S
Super miejscówka! Dzieciaki zachwycone. Ja tak samo. Frajda z jazdy nieziemska. Córka jeździła dość zachowawczo, ale syn śmigał aż miło i fajnie było się z nim ścigać. Znów poczułem się jak dziecko :D Fajna zabawa dla młodych i starych.
~ Kuba P
Pierwsza jazda chłopców przebiegła we wspaniałej atmosferze. Przemiły Pan Michał z obsługi przeprowadził instruktaż, ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo. Gorąco polecamy to miejsce. Na pewno jeszcze tu wrócimy.
~ Karolina W
Świetne miejsce dla dzieci. Byliśmy już kilka razy i na pewno wrócimy. Obsługa na najwyższym poziomie, Panowie mili i zawsze wszystko dokładnie tłumaczą. Polecamy :)
~ Justyna L